Growatt Thor 7kW AS-P nabíjacia stanica, 1-fázová

Novinka
Neohodnotené
€732,92
Skladom (2 ks)

Jednofázová stanica na nabíjanie elektromobilov s výkonom 7 kW. Možno ju ľahko integrovať do už existujúcej alebo novej fotovoltaickej elektrárne a nabíjať tak elektromobil čisto zo slnečnej energie. Vďaka vysokému stupňu krytia IP65 je vhodná pre vonkajšiu aj vnútornú inštaláciu. O stave nabíjania a využitia vašej fotovoltaickej elektrárne máte prehľad vďaka aplikácii ShinePhone. Nabíjanie je možné pomocou aplikácie vopred plánovať a zvolením vhodného režimu ovplyvníte rýchlosť dobitia.

Záruka na produkt je 3 roky.

EV_THOR07AS_P

Detailné informácie

Podrobný popis

Growatt Thor nabíjacia stanica pre všetky značky EV je dodávaná spolu s káblom a zástrčkou, čo umožňuje rýchle zapojenie a nabíjanie. Stanicu je možné využiť pre osobné aj komerčné či verejné nabíjanie. Zvolením vhodného režimu je možné šikovne využiť na nabíjanie všetky prebytky fotovoltaickej elektrárne.

Pri vonkajšej inštalácii je možné zabrániť cudziemu zneužitiu pomocou prístupovej karty, ktorá je súčasťou balenia. Nabíjanie nezačne kým nebude k stanici priložená oprávnená RFID karta.

Growatt Thor stanica má WiFi pripojením, pomocou ktorého sa ľahko pripojíte do monitorovacej a plánovacej aplikácie ShinePhone.

Stanice je možné integrovať do akejkoľvek existujúcej fotovoltaickej elektrárne bez ohľadu na značku použitých komponentov.

Bezpečnosť nabíjania zaisťuje zabudovaný istič, ochrana proti prehriatiu, nízkemu nízkemu napätiu, skratu a zásahu bleskom.

Dodatočné parametre

Kategória: Nabíjacie stanice
Hmotnosť: 10 kg
Max. výkon: 7,3 kW
Vstupné napätie: 230 V AC
Vstupná frekvencia: 50 Hz
Výstupné napätie: 230 V AC
Max. výstupný prúd: 32 A
Pripojenie: Plug - zapojením do zásuvky
Dĺžka kábla: 5 m
LCD displej: NE
WiFi pripojenie: Ano
LED indikátor: Ano
Stupeň krytia: IP65
? Rozmer: 240x380x164 mm
Váha: 9,5 kg